Kdo jsme

Jsme dobrovolníci z Farnosti Nová Líšeň, kteří se pokoušejí spravovat farní web.

Jaké údaje s námi sdílíte

Pokud se přihlásíte k odběru ohlášek nebo jiných aktualit z webu, musíte s námi sdílet e-mailovou adresu, na niž bude obsah doručen.

S kým sdílíme vaše údaje

Poskytnuté údaje (e-mailovou adresu) můžeme sdílet s třetí stranou (pluginem pro tvorbu seznamů odběratelů, poskytovatelem e-mailu) za účelem doručení obsahu. Vaše údaje by i v takovém případě měly zůstat soukromé.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud nám poskytnete osobní údaje, budeme je uchovávat po dobu neurčitou. O smazání nebo změnu svých údajů však můžete kdykoliv požádat (viz níže).

Kam se posílají vaše data

Pokud s námi budete sdílet svou e-mailovou adresu za účelem odběru ohlášek nebo jiných aktualit, můžeme pro jejich doručení využít službu e-mailového poskytovatele, který může být umístěn v zahraničí.

Jaká máte práva?

Pokud jste tomuto webu poskytli osobní údaje, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme, a to zprávou na adresu info@farnostnovalisen.cz.

V případě, že se chcete odhlásit z odebírání ohlášek nebo jiných aktualit, můžete tak také učinit v nastavení dostupném z patičky zaslaných e-mailů.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Jiné

Obsah těchto stránek není závazným stanoviskem farnosti Nová Líšeň, jsme pouze skupina dobrovolníků, která se snaží udělat informace o něco dostupnějšími. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat na info@farnostnovalisen.cz.