Kdo jsme

Jsme dobrovolníci z Farnosti Nová Líšeň, kteří se pokoušejí spravovat farní web.

Jaké údaje s námi sdílíte

Pokud se přihlásíte k odběru ohlášek nebo jiných aktualit z webu, musíte s námi sdílet e-mailovou adresu, na niž bude obsah doručen.

S kým sdílíme vaše údaje

Poskytnuté údaje (e-mailovou adresu) můžeme sdílet s třetí stranou (pluginem pro tvorbu seznamů odběratelů, poskytovatelem e-mailu) za účelem doručení obsahu. Vaše údaje by i v takovém případě měly zůstat soukromé.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud nám poskytnete osobní údaje, budeme je uchovávat po dobu neurčitou. O smazání nebo změnu svých údajů však můžete kdykoliv požádat (viz níže).

Kam se posílají vaše data

Pokud s námi budete sdílet svou e-mailovou adresu za účelem odběru ohlášek nebo jiných aktualit, můžeme pro jejich doručení využít službu e-mailového poskytovatele, který může být umístěn v zahraničí.

Jaká máte práva?

Pokud jste tomuto webu poskytli osobní údaje, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme, a to zprávou na adresu info@farnostnovalisen.cz.

V případě, že se chcete odhlásit z odebírání ohlášek nebo jiných aktualit, můžete tak také učinit v nastavení dostupném z patičky zaslaných e-mailů.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Jiné

Obsah těchto stránek není závazným stanoviskem farnosti Nová Líšeň, jsme pouze skupina dobrovolníků, která se snaží udělat informace o něco dostupnějšími. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat na info@farnostnovalisen.cz.