Neděle: slavnost Seslání Ducha Svatého

8.30 za vážně nemocného bratra a požehnání pro jeho rodinu
slouží: P. Michael Martinek  

Pondělí: slavnost Panny Marie, pomocnice křesťanů

Úterý: památka sv, Filipa Neriho

18.15 za Jindru, Editku, Boženku a celou rodinu
slouží: P. Vít Dlapka

Středa:

12.15
slouží: P. Petr Košák

Čtvrtek: svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze

Pátek: památka bl. Josefa Kowalského

18.15
slouží: P. Josef Kopecký

Sobota:

Neděle: slavnost Nejsvětější Trojice

8.30 za prvokomunikanty a jejich rodiny
slouží: P. Vít Dlapka

V sobotu v 18 hodin bude na Kostelíčku májová bohoslužba.

Příští neděli přistoupí 17 dětí z naší farnosti k 1.sv. přijímání. Pomozme jim naší modlitbou k dobré přípravě na setkání s Kristem v Eucharistii.

Biskupství brněnské potřebuje na zajištění slavnosti blahořečení dobrovolníky, zvláště na úklid prostorů v 17:00 hodin. Lze se přihlásit na webu: https://buladrbola.cz/dobrovolnici, do poznámky napište: „úklid v 17:00 hodin. Děkujeme vám za pomoc.

Pro všechny single ve věku 30–50 let je zde pozvání na čtvrtý ročník seznamovací akce s názvem „Kde jsi? Plavu za Tebou!“. Pod záštitou brněnského děkana P. Vladimíra Záleského se uskuteční v sobotu 30. května od 18 hodin v prostorách Biskupství brněnského – budova Petrov 2 v Brně.

Ve středu 3. června bude setkání Pastorační rady v 19.00 hodin na Salesku.

Mší svatou jsme začali Farní den. Nyní vás zveme dolů do klubu VeSPOD na kávu s koláči, Asi v 11:30 bude k obědu podáván guláš s chlebem a k dispozici budou i různé druhy salátů. Na zapití bude k dispozici pivo nebo limonáda. Po obědě se můžete těšit na dobrou kávu se sladkým zákuskem. Ve 14:00 hodin bude svátostné požehnání. Po něm bude možnost zúčastnit se fotbalového zápasu a bude k dispozici párek v rohlíku a můžete si domů odnést i čerstvě vyuzenou klobásu. Doporučené ceny i s QR kódem jsou u výdeje potravin, Děkujeme za přispění. Doufáme, že strávíme spolu několik hodin v přátelských rozhovorech. Je to příležitost, jak se zase trochu více ve farnosti poznat, popovídat si s těmi, s nimiž jsme dosud nemluvili.