Neděle: 6. neděle velikonoční
8.30 za + Jiřího Pitlacha a rodinu
slouží: P. Vít Dlapka
Pondělí:
Úterý:
18:15
slouží: P. Vít Dlapka
Středa: svátek sv. Marie Dominiky Mazzarellové, panny
12:15
slouží: P. Petr Košák
Čtvrtek: slavnost Nanebevstoupení Páně
Pátek:
18:15
slouží: P. Josef Kopecký
Sobota: svátek sv. Jana Nepomuckého, mučedníka
Neděle: 7. neděle velikonoční
8.30 za živou a + rodinu Všianskou, Podanou a Havliškovu
slouží: P. Petr Košák
Dnes není farní kavárna.
Dnes je sbírka na podporu katolických medií.
Tento týden bude na Pátcích možnost zalézt si na horolezecké stěně – sportovní oblečení s sebou.
V sobotu v 18 hodin bude na Kostelíčku májová bohoslužba.
Biskupství brněnské potřebuje na zajištění slavnosti blahořečení dobrovolníky. Lze se přihlásit na webu: https://buladrbola.cz/dobrovolnici.
Salesko v rámci programu SaVIO zve na přednášku historika Mgr. Františka Koloucha, PhD. s názvem „Jan Bula, oběť případu Babice“.
V brněnské diecézi se připravuje slavnost blahořečení dvou mučedníků komunistických procesů 50. let. Přijďte si poslechnout přednášku o příběhu Jana Buly, která připomene dobu, kdy věrnost vlastním hodnotám mohla člověka stát život.
Přednáší František Kolouch, pedagog a historik zaměřující se na moderní dějiny.
Přednáška se uskuteční ve středu 13. května od 19:30 – 21:00 v prostorách Saleska.
Více informací o přednášce je k dispozici na letáčcích nebo na stránkách Saleska.
Koncert pro maminky v rámci Dne matek se bude konat v kostele sv.Jiljí v pondělí v 16.30. Akce se zúčastní děti z hudebních kroužků, které chtějí svým maminkám věnovat k svátku pěknou skladbu či písničku. Akce je přístupná veřejnosti.
V úterý 12.5. v 9.30 zveme rodiče s dětmi do Saleska na tradiční akci Hrajeme si na závodníky. Přijeďte na odrážedle, motorce nebo koloběžce a zažijte spolu s námi veselé dopravní dopoledne. Sejdeme se na venkovních hřištích Saleska, platba při vstupu. Za děti zodpovídají rodiče, doporučujeme helmu. Na akci není nutné přihlašování, stačí přijít. Akce se za vytrvalého deště nekoná.
Zveme vás všechny v neděli 24.5. na Farní den. Jako již tradičně bude k obědu podáván guláš s chlebem a k dispozici budou i různé druhy těstovinových salátů. Na zapití bude k dispozici pivo nebo limonáda. Po obědě se můžete těšit na dobrou kávu se sladkým zákuskem. Rádi bychom požádali o pomoc s napečením buchet a přípravy salátů. Kdo by byl ochoten donést salát či upéct buchtu, ať se přihlásí u Evy Švandové (e.svandova@centrum.cz).
