Neděle: 11. neděle v mezidobí – Salesiánský misijní den
8.30    za rodinu Pastorovu, Salayovu a sourozence
slouží: P. Petr Matula

Pondělí: 

Úterý

Středa: Památka sv. Jana Nepomuka Neumanna

Čtvrtek: 

Pátek: Památka sv. Aloise Gonzagy

Sobota: 

Neděle: 12. neděle v mezidobí 
8:30 za Ludmilu Šlesingerovu a rodinu
slouží: P. Josef Kopecký

Po mši svaté jste všichni zváni do kavárny.

Dvorní slavnost, závěrečné odpoledne plné her pro všechny děti navštěvující Salesko bude zítra, v pondělí 17.6. od 14:00 do 18:00 hodin.

Salesko stále nabízí možnost zapsat se do kroužků na příští školní rok. Volná místa zjistíte na webových stránkách Saleska.

Z důvodu broušení a lakování parket v tělocvičně budou nedělní mše svaté 23.6. a 30.6. v 8:30 v kostele sv. Jiljí. Od zítřka 17.6. do 30.6. pak nebudou v Salesku mše svaté či jiné pravidelné aktivity farnosti, ani ve všední den.

Během prázdnin budou mše svaté v 9.00 na Kostelíčku. Prosíme o pomoc při přípravě prostoru. Pomocníci se mohou zapisovat na https://docs.google.com/document/d/1IY3BziPH4vpv3CvA58aDAjht-gWSLomDIujvlKLCuDE/edit?usp=sharing

Je čas zavařování, sklízení… Když vždy uděláte skleničku navíc, může se stát díky JARMARKU PRO RADOST příspěvkem na náš nový kostel.

Milí farníci, chceme, aby nový kostel i jeho zázemí co nejvíce prakticky sloužil všem, kteří se na životě farnosti podílí. Vy, kdo se do služeb zapojujete, sami nejlépe víte, co potřebujete, co může Vaši práci zpříjemnit a usnadnit. Naopak také čemu je dobré se vyhnout.
Na stránkách farnosti: www.farnostnovalisen.cz naleznete odkaz na formulář, kam můžete napsat své vize, nápady a zkušenosti k co nejlepšímu chodu služeb, zázemí a provozu farnosti.  Vyplňovat jej můžete do konce června.
Kdo nemá možnost elektronické komunikace, obraťte se na někoho z přípravného týmu (Aleš Taufar, Ondřej Šabatka, Petr Povolný) a domluvíme se.
Těšíme se na Vaše příspěvky.