Neděle: 7. neděle velikonoční
8:30
slouží: P. Vít Dlapka

Pondělí: Svátek sv. Marie Dominiky Mazzarellové

Úterý
18:15 za prvokomunikanty s prosbou o potřebné milosti a dary Ducha Svatého
slouží: P. Vít Dlapka

Středa: 
12.15


Čtvrtek: Svátek sv. Jana Nepomuckého

Pátek: 
18:15
slouží: P. Petr Matula

Sobota: 

Neděle: Slavnost Seslání Ducha Svatého – Farní den
8:30 za + Lenku Šimoníkovu
slouží: P. Petr Košák

Dnes po mši není farní kavárna.

Dnešní sbírka je určena na nový kostel.

Májová na Kostelíčku bude v sobotu v 18 hodin.

Setkání mládeže s biskupem bude v sobotu 18.5. v Třebíči. Ze salesiánské komunity pojede na setkání P. Petr Matula. Pokud pojedete a chcete se domluvit na společné dopravě, dejte mu vědět.

Ještě dnes, v neděli 12.5. je možné odevzdat závazek k podpoře záměru výstavby kostela v Nové Líšni. Závazek je míněn od neděle seslání Ducha sv (2024) do neděle seslání Ducha sv. (2025) a zahrnuje finanční příspěvek a případnou podporu formou dobrovolnické práce pro tento záměr. Závazek je po mši svaté v Salesku.

Seznamovací akce pro single katolíky „Kde jsi? Plavu za tebou“ bude v pátek 31. května v Žabovřeskách. Více na plakátku.

Milí farníci, zveme vás na Farní den, který proběhne již příští neděli 19.5. v areálu Saleska. Začne mší svatou v 8:30 a bude zakončen cca ve 14:00 společným požehnáním. Oběd, drobné pohoštění a pití bude zajištěno. Bude k dispozici kasička, kam můžete dobrovolně přispět. V rámci programu Farního dne budou, kromě již tradičního sportovního utkání a dětského programu, v krátkosti představena některá společenství, která v naší farnosti máme. Přivítáme, když přinesete trochu buchet po obědě, či ke kávě. Donést je můžete přede mší do klubu Vespod. Děkujeme.

Slavnost 1. sv. přijímání bude v naší farnosti v neděli 26.5. při mši svaté v 8:30 hodin a přistoupí k němu 7 dětí.