Neděle: 4. neděle adventní Štědrý den

Pátek: Pátý den v oktávu Narození Páně

Sobota: Šestý den v oktávu Narození Páně

Neděle: Svátek Svaté rodiny

Tříkrálová sbírka proběhne od 1.1.-14.1. 2024. Hledáme malé a zejména velké koledníky, rodiny s dětmi a vedoucí skupinek, kteří by v těchto dnech mohli v Líšni koledovat. Děkujeme za zapojení se do sbírky a milé přijetí koledníků. Koledníci se do ulic Líšně vydají především na svátek Tří králů v sobotu 6.1. 2024 odpoledne.  Od 15:30 budou mít na Salesku společný krátký program, pohoštění, požehnání a vyslání do líšeňských domovů. Děkujeme za zapojení se do sbírky a milé přijetí koledníků. Přihlašování skupinek a bližší informace Vám ráda sdělí Ludmila Šimoníková (Pospíšilová), tel. 773 755 536.

Betlémské světlo se bude vydávat dnes po mši v 15:00 hodin.

Rozpis mší svatých o Vánocích je v Kukátku a na webových stránkách farnosti.

Neděle 24.12.    8:30,
     15:00  mše pro rodiny s dětmi
Pondělí 25.12.  8:30
Úterý   26.12.    8:30

Webové stránky naší farnosti mají novou adresu: www.farnostnovalisen.cz

Z dětské katecheze: S dětmi jsme si povídali o tom, že nemusíme vždy všemu rozumět, jako například tajemství početí Pána Ježíše, ale že bychom si měli být jisti, že se narodil z lásky k nám lidem.