V neděli 28. května o Slavnosti Svatého Ducha vás všechny zveme po mši svaté na Farní den s obědem a společným posezením.

Rádi bychom vás požádali o pomoc. Buchty či koláče je možné přinést v neděli od 8 hodin do klubu VESPOD. Ti, kdo by si chtěli po obědě zasportovat (zahrát fotbal), přineste si s sebou sportovní oblečení. Budeme rádi, když si vezmete na oběd své půllitry na pivo či limonádu. Samozřejmě budou k dispozici i jednorázové kelímky.

K odpolední svačině tentokrát neplánujeme grilování klobás, ale ochutnávku pomazánek. Pokud tedy ve vaší rodině máte nějakou oblíbenou, třeba i speciální pomazánku, můžete jí trochu přinést, aby ji mohli okusit a ocenit i ostatní.

Program:

8:30 mše svatá, hlavní celebrant P. Josef Kopecký
přesun do Klubu Vespod a venkovních prostor, občerstvení – buchty, káva, pivo, limonáda
prostor pro malé děti na hřišti – odrážedla…
výroba žonglovacích míčků, venkovní šachy …
kulečníkový turnaj pro mladé, deskovky v apendixu
11:00 oběd guláš s chlebem, těstovinový salát, kuřecí paličky pro děti
hudba a zpěv venku pod střechou
12:30 fotbalový zápas na umělé trávě
ochutnávka pomazánek
14:00 Svátostné požehnání
dozvuky a společný úklid