Po mši jste zváni do farní kavárny.

V kulaťounu je přichystaný formulář pro ty, kdo s námi pojedou v neděli 7. května na farní pouť do Kostelního Vydří. Byli bychom rádi, kdybychom se tam všichni setkali. Potřebujeme znát počty poutníků do autobusu a počty obědů jak těch, kteří pojedou autobusem, tak těch, kteří přijedou pouze na neděli autem. Cena za dopravu autobusem je 300 Kč, za oběd (řízek a bramborový salát) a svačinu 200 Kč (děti budou mít nižší cenu) a za program 50 Kč. Odjezd autobusu bude v 7:30hodin z Líšně, návrat do Líšně kolem 20:00 hodiny. Vyplňte prosím příslušné kolonky ve formuláři. Bližší informace k farní pouti jsou na plakátku v kulaťounu.

Dnes po mši proběhne setkání skupiny „Mladí 14+“ a v 18:00 hodin skupiny „Senioři“.

Srdečně zveme mladé na Diecézní setkání mládeže. Letos proběhne v Žarošicích v sobotu 13.5.2023. Akce je určená pro mládež celé brněnské diecéze ve věku 12-25 let. Zájemci se přihlašujte do 24.4.2023 přes online formulář uvedený na webových stránkách Diecézního centra mládeže.
Zde také naleznete další informace. Pro účastníky z brněnského děkanátu nabízíme možnost společného odjezdu vlakem z Brna. V takovém případě uveďte v přihlašovacím formuláři možnost „doprava zajištěná knězem“. Více informací potom dostanou přihlášení emailem.
V případě dotazů se obraťte na P. Josefa Janouška: jos.janousek@email.cz

KLAS (klub aktivních seniorů) vás srdečně zve na přednášku p. Františka Mácy – Dějiny papežů ve vztahu k naší vlasti, která se uskuteční v pátek 21. 4. 2023 od 16:00 hod ve farní kavárně.
V úterý bude v kostele sloužená mše svatá v 18:00 hod na poděkování za všechny současné i odrostlé děti a jejich rodiny z MŠ Neklež.

V pátek 21.4 se uskuteční přespávačka s PÁTKY. Všichni ve věku 14 -17 jsou zváni. Začneme mší v 18:15 na SALESKU, společným pohoštění v klubu VeSPOD a pak nás čeká film. Akce končí v sobotu 22.4 cca 10h. S sebou: spacák a věci na přespání. Zájemci se hlaste na mail: patkyvpatky@gmail.com. Těší se na Vás tým Pátků.

V sobotu 22.4. v 10:00 hodin děti připravující se na 1.sv.přijímání, přistoupí k 1. svátosti smíření. Děkujeme všem, kdo se za tyto děti modlí.