Po mši jste zváni do farní kavárny.

Dnes odpoledne bude v naší farnosti pokřtěna Rose Ellie Henderson.

Zítra je mše v 8:30 na Salesku.

V kulaťounu je přichystný formulář pro ty, kdo s námi pojedou v neděli 7. května na farní pouť do Kostelního Vydří. Byli bychom rádi, kdybychom se tam všichni setkali. Potřebujeme znát počty poutníků do autobusu a počty obědů jak těch, kteří pojedou autobusem, tak těch, kteří přijedou pouze na neděli autem. Cena za dopravu autobusem je 300 Kč, za oběd (řízek a bramborový salát) a svačinu 200 Kč (děti budou mít nižší cenu) a za program 50 Kč. Odjezd autobusu bude v 7:30 hodin z Líšně, návrat do Líšně kolem 20. hodiny. Zatrhněte prosím příslušné kolonky ve formuláři. Bližší informace k farní pouti jsou na plakátku v kulaťounu.

Ve středu 12.4. proběhne třetí setkání skupiny „Péče o společenství“ ve 20:30 hodin na Salesku, příští neděli po mši svaté skupiny „Mladí 14+“ a v 18:00 hodin skupiny „Senioři“.

Srdečně zveme mladé na Diecézní setkání mládeže. Letos proběhne v Žarošicích v sobotu 13.5.2023. Akce je určená pro mládež celé brněnské diecéze ve věku 12-25 let. Zájemci se přihlašujte do 24.4.2023 přes online formulář uvedený na webových stránkách Diecézního centra mládeže.
Zde také naleznete další informace. Pro účastníky z brněnského děkanátu nabízíme možnost společného odjezdu vlakem z Brna. V takovém případě uveďte v přihlašovacím formuláři možnost „doprava zajištěná knězem“. Více informací potom dostanou přihlášení emailem.
V případě dotazů se obraťte na P. Josefa Janouška: jos.janousek@email.cz